Egyházközségi Családi nap

 
2015.október 10-én 55-en vettünk részt egyházközségi családi napunkon. Ebben az esztendőben Gödöllőre látogattunk el. Első megállónk Máriabesnyőn volt, ahol a kegytemplomot tekintettük meg. Ez után Dr. Sivadó János atya vezetésével a nemrégiben felszentelt gödöllői görög katolikus templomot látogattuk meg ahol az atya beszámolt az építkezés körülményeiről illetve az egyházközség életéről is. Majd egy finom ebédet fogyaszthattunk el és ezek után a Gödöllői Királyi Kastély szépségében gyönyörködtünk. Délután Szentkút felé vettük az irányt ahol mindannyiunk számára nagy élmény volt, hogy a templomban az Istenszülő előtt parakliszt imádkozhattunk.
 
A tartalmas nap végén testileg talán kissé fáradtan, de lelkileg megerősödve az imádságban és a jó beszélgetésekben gazdagabb emberként érkeztünk haza.